phone
hermes

Prywatna pożyczka pod zastaw działki rolnej

Pożyczka pod zastaw działki rolnej - szybko, bezpiecznie, bez zbędnych formalności

pożyczka pod zastaw działki rolnej

Pożyczki zabezpieczone działką rolną

Wszystkim osobom prowadzącym działalność rolniczą proponujemy pożyczkę pod zastaw ziemi rolnej na bardzo korzystnych warunkach. Obecnie banki na ogół odmawiają finansowania zabezpieczonego działką rolną. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom oferujemy finansowanie dostępne już od dwudziestu tysięcy nawet do miliona złotych. Celem pożyczki może być rozwój gospodarstwa lub spłata zobowiązań jak i każdy dowolny cel związany z prowadzoną działalnością rolniczą.

Kwota pożyczki zależna jest ostatecznie od wartości nieruchomości w tym od klasy ziemi oraz jej położenia. Nie bierzemy pod uwagę zabudowań na obszarach wiejskich. Wartość stanowią w nieruchomości jedynie grunty orne.

Splata pożyczki jest bardzo korzystna gdyż można spłacać same odsetki a kapitał w całości lub w części na koniec okresu umowy. Okres spłaty zależy od wartości nieruchomości jednak istnieje możliwość wielokrotnego przedłużenia umowy. O tym jak wygląda proces dowiesz się dokładnie na stronie tutaj.

Jeśli chcesz szybko uzyskać decyzję w sprawie pożyczki pod zastaw działki rolnej prześlij wypis z rejestru gruntów oraz numer księgi wieczystej na adres mailowy: biuro@pfphermes.pl. Resztę dokumentów zgromadzisz po otrzymaniu decyzji a ich wykaz znajdziesz poniżej. Są to dokumenty, które uzyskasz w Urzędzie Gminy od ręki.

Wniosek o pożyczkę