phone
hermes

Prywatna pożyczka pod zastaw mieszkania

Posiadasz mieszkanie? Chcesz szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności otrzymać pożyczkę na swoje konto?

pożyczka pod zastaw mieszkania

Pożyczka - szybko, sprawnie, bez zbędnych formalności

Posiadasz mieszkanie? Chcesz szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności otrzymać gotówkę na konto? Teraz to prostsze niż myślisz! Wielu naszym klientom pomogliśmy w sytuacji gdy nikt nie miał dla nich oferty. Pożyczka pod zastaw mieszkania może być udzielona osobom fizycznym rozpoczynającym działalność, firmom, spółkom bez badania tak zwanej zdolności kredytowej, na dowolny cel.

Zarówno koszty pożyczki jak i formuła spłaty są elastyczne tak abyś mógł spłacić pożyczkę i w zakładanym terminie osiągnąć swój cel. Nasza pożyczka jest wyjątkowo atrakcyjna również pod względem dostępnej kwoty gdyż proponujemy od dwudziestu tysięcy do nawet kilku milionów złotych. Maksymalnie możesz otrzymać do 55% wartości swojego mieszkania. 

Dokumenty, które prosimy abyś przedstawił do podpisania umowy pożyczki pod zastaw mieszkania są bardzo proste do uzyskania. W przypadku podstawowej formy nabycia mieszkania uzyskasz je od ręki, szczegóły poniżej. O tym jak wygląda proces dowiesz się dokładnie na stronie tutaj.

Złóż wniosek teraz lub zadzwoń po pożyczkę!

Wniosek o pożyczkę

Przykładowa lista dokumentów

Mieszkanie


PODSTAWOWE DOKUMENTY
 

 • dane z dowodu osobistego pożyczkobiorcy i właściciela nieruchomości,
 • numer rachunku bankowego do przelewu,
 • oświadczenie o źródle i wysokości osiąganych dochodów,
 • numer NIP
   

oraz

 

 • akt notarialny własności mieszkania lub przydział mieszkania ze spółdzielni mieszkaniowej,
 • aktualne zdjęcia wszystkich pomieszczeń mieszkania (robione przy dobrym, sztucznym świetle),
 • numer Księgi Wieczystej,
 • zaświadczenie o braku zaległości czynszowych ze wspólnoty lub spółdzielni,
 • zaświadczenie o ilości osób zameldowanych w lokalu,
 • w przypadku nabycia w lokalu w drodze darowizny lub spadku po 2007 roku wymagane jest zaświadczenie z właściwego miejscowo Urzędu Skarbowego, o tym że podatek od spadku i darowizn został uiszczony lub nie należał się.
   

UWAGA

 

 1. Na każdym etapie analizy wniosku o udzielnie pożyczki, pożyczkodawca ma prawo żądać dodatkowych dokumentów w celu określenia aktualnego stanu prawnego lub technicznego nieruchomości.
 2. Powyższa lista stanowi jedynie przykład możliwego wykazu dokumentów niezbędnych do podjęcia ostatecznej decyzji o przyznaniu pożyczki. Lista dokumentów w przypadku konkretnej nieruchomości może się różnić od powyższego wykazu.